Snowmobile Mania

TURNIEJ  „4 FORMY SAMOOBRONY” JIU-JITSU 2012
 17.03.2012 w Grudziądzu w GIM6, Na ul. Al. 23 Stycznia 30  odbyły się zawody sportowe:   TURNIEJ  „4 FORMY SAMOOBRONY” JIU-JITSU 2012 z udziałem 30 zawodników finałach (ŁĄCZNIE Z ELIMINACJAMI 41 osób) z 5 klubów regionu Polski Północnej zrzeszonych w UNII JIU-JITSU  w Polsce i PZISM, zawodnicy  wystartowali w  2 konkurencjach sportowych :
POKAZY PAR - 2-osobowych pokazów technik samoobrony jiu-jitsu
MOCOWAŃ  - indywidualnych walk      JUNIORÓW, JUNIOREK  I SENIORÓW

W zawodach startowali  zawodnicy z GRUDZI ĄDZKIEGO KLUBU  KARATE I JIU-JITSU   -  Z sekcji samoobrony jiu-jitsu.
w sobotnie popołudnie  w godzinach 15-18 wystartowali   sportowcy uprawiający SAMOOBRONĘ JIU-JITSU, początkujący, młodzież i seniorzy .Turniej jest rozgrywany corocznie, startują także z powodzeniem dziewczęta, na zawody przyjeżdżają zawodnicy po wstępnych klubowych eliminacjach
W pokazach par  zawodnicy otrzymali puchary, w mocowaniach medale a wszyscy uczestnicy dyplomy i nagrody rzeczowe. Za wsparcie w  zawodach I występie zawodników  składamy podziękowania   Władzom  Miasta.
Po zawodach sportowych odbył się  staż  szkoleniowy  z zakresu stosowania technik samoobrony jiu-jitsu, i kendo - iaido dla zawodników i chętnych sympatyków prowadzony przez  instruktorów sztuk i sportów walki będących w  Unii i w PZISM.