Snowmobile Mania

 

"TURNIEJ  POMORSKI JIU-JITSU 2013"

07.12.2013 w Grudziądzu w GIM6, Na ul. Al. 23 Stycznia 30  odbyły się zawody sportowe:   TURNIEJ  POMORSKI JIU-JITSU 2013 z udziałem 31 zawodników (ŁĄCZNIE Z ELIMINACJAMI 48 zaw.) z 6 klubów regionu Polski Północnej zrzeszonych w  UJJ, zawodnicy  wystartowali w  2 konkurencjach sportowych :
POKAZY PAR - 2-osobowych pokazów technik samoobrony jiu-jitsu poczatkujących  i zaawansowanych.

W zawodach startowali  zawodnicy z GRUDZIĄDZKIEGO KLUBU  KARATE I JIU-JITSU   -  Z sekcji samoobrony jiu-jitsu.
w sobotnie popołudnie  wystartowali  najmłodsi sportowcy uprawiający SAMOOBRONĘ JIU-JITSU, początkujący, młodzież i seniorzy .Turniej jest rozgrywany corocznie, startują także z powodzeniem dziewczęta, na zawody przyjeżdżają zawodnicy po wstępnych klubowych eliminacjach. Dobre lokaty zajęli i zawodnicy z naszego regionu utrzymując  DOBRY POZIOM SPORTOWY W ORGANIZACJI.
W pokazach  i mocowaniach par zawodnicy otrzymali puchary, medale  a wszyscy uczestnicy dyplomy i nagrody rzeczowe. Za wsparcie w  występie zawodników składamy podziękowania dla  Władz Miasta.
W dniu  zawodów sportowych odbyły się także intensywne  treningi  szkoleniowe  z zakresu stosowania technik walki  wręcz ,samoobrony i walki sportowej w jiu-jitsu dla zawodników i chętnych sympatyków prowadzony przez  instruktorów sztuk i sportów walki będących w związku UJJ obejmujące łącznie ponad  5 godzin ćwiczeń przed- i popołudniowych.

 

 Wyniki

POKAZY PAR początkujących :

1  Sobociński Arkadiusz, Tychyj Paul  KWIDZYN
2  Piątek Krzysztof, Królak Dawid    G-dz
3.. MALICKI JAKUB, FELSKE KLAUDIA  G-DZ 
4.  SARDACKI ADAM, SOSIK JAROSŁAW G-DZ

POKAZY PAR zaawansowanych :

1  PIĄTEK FILIP, KLAWIKOWSKI ŁUKASZ  G-DZ
2  SZYMAŃSKI MARIUSZ , BACZKOWSKI ROMAN  SWIECIE
3.. PACIOREK MICHALINA, JACKOWSKA HANN  KWIDZYN